فایل سرچ - تحقیق کامل در مورد شهید بهنام محمدی
 
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
تحقیق کامل در مورد شهید بهنام محمدی مهدی حسنی 1396/10/11 دسته بندی : عمومی 0

تحقیق کامل در مورد شهید بهنام محمدی

تحقیق فوق تحقیقی کامل در مورد شهید بهنام محمدی می باشد که در 10 صفحه تهیه و آماده چاپ شده است .
در ادامه می توانید قسمتی از متن را مشاهده کنید .

قسمتی از متن :

نام و نام خانوادگی : بهنام محمدی

متولد : ۱۲ بهمن ۱۳۴۵

شهادت : ۲۸ مهر ۱۳۵۹

زندگی بهنام محمدی

ريزه بود و استخواني، اما فرز، چابك، بازيگوش و سر و زبان دار. ده ساله بود. كشتي مي گرفت. به بزرگ تر از خودش هم گير مي داد. شر راه مي انداخت و هوار كشان مي گريخت و سالن كشتي را به هم مي ريخت.

اولين شعاري كه يادش مي آمد با اسپري روي ديوار بنويسد، همين بود: « يا مرگ يا خميني، مرگ بر شاه ظالم » شاهش را هم، هميشه بر مي نوشت. پدرش هر چه مي گفت كه بهنام نرو، عاقبت سربازها مي گيرندت، توجه نيم كرد. اعلاميه پخش مي كرد، شعار مي نوشت و در تظاهرات شركت مي كرد. گاهي نيز با تير و كمان مي افتاد به جان سربازهاي شاه.

تابستان ها مي رفت مكانيكي، در تعميرگاه از زير كار در نمي رفت، وقتش را هم تلف نمي كرد. خوب به دست هاي استاد كار نگاه مي كرد تا ياد بگيرد. شهريور 59 بود. شايعه ي حمله عراقي ها به خرمشهر قوت گرفته بود. خيلي ها داشتند شهر را ترك مي كردند. بهنام، از اين ناراحت بود كه خانواده ي خودش هم دارد بساط را جمع مي كند. باور نمي كرد كه خرمشهر هم دارد بساط را جمع مي كند. باور نمي كرد كه خرمشهر دست عراقي ها بيفتد. اما جنگ واقعاً شروع شده بود. بهنام تصميم گرفت بماند.
هجده آبان 59 بود، شير بچه ي خرمشهر، بدنش پر از تركش شده بود. كسي هم نتوانست مانع از پريدنش شود. بهنام خرمشهر ماند و به آرزويش رسيد

دوباره فرار كرد!

بهنام سيزده ساله بود. با برادر بزرگش مهدي، در خرمشهر همكلاسي جلسات قرآني بوديم. بهنام آرام و قرار نداشت. خوب به ياد دارم كه وقتي بهنام را به اتفاق خانواده به اهواز فرستادند تا زير آتش نباشد، بهنام از دست خانواده خود فرار كرد و به خرمشهر برگشت. چند روز بعد، مادرش به سراغش آمد و او را برد و بهنام دوباره فرار كرد و به جمع بچه ها پيوست.خرید و دانلود | 1,500 تومان
نوع محصول : word
تعداد صفحات : 10
حجم محصول : 28.28KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط