فایل سرچ - دانلود کتاب استراتژی افزایش قد
 
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
دانلود کتاب استراتژی افزایش قد صادق مرتضایی 1395/05/23 دسته بندی : عمومی 0
آیا همه راه های افزایش قد را امتحان کرده اید ولی به نتیجه مطلوب نرسیده اید؟احتمالاً بسیاری از شما متعجب شده اید که آیا به راستی ممکن است بلندقدتر بشوم؟ جواب مثبت است، شما می توانید.
 سال ها شنیده اید که با رسیدن به سن بلوغ یا بزرگ سالی ، رشدتان متوقف می شود، در حالیکه به خوبی به مطالب زیر واقفید:
الف. در ورزش بیسبال، بازوی پرتاب کننده ی توپ معمولاً 2/5 الی 7/5 سانتیمتر بلندتر از بازوی دیگر می شود. این نتیجه ی مستقیم ورزش است که پس از رسیدن به سن بلوغ رخ می دهد.
ب. بازوی راست بازیکن حرفه ای Jai Alai دست کم 5 سانتیمتر از بازوی چپش بلندتر است (نتیجه ی دیگری از ورزش سنگین).
ج. تفاوت های منطقهای قابل توجهی برای قد در سنین مختلف گزارش شده است، که این تنوع بیشتر به وضعیت اجتماعی- اقتصادی و تغذیه ای بستگی دارد تا عوامل ژنتیکی. این ها خود اثباتی بر احتمال رشد قد پس از رسیدن به سن بلوغ است.
چندین و چند دلیل پزشکی دیگر هم در رابطه با راه های افزایش قد در دست است که به دلیل طولانی شدن کلام، از گفتن آنها خودداری می کنیم، ولی بر طبق این مدارک، حتی یک فرد 50 ساله هم می تواند به قد خود بیفزاید. در حقیقت اکثر دانشمندان امروزه با این مطلب موافق اند که تا زمان رسیدن سن به 50 الی 55 سالگی، افزایش 10 الی 12/5 سانتیمتری قد بسیار محتمل است. طبق نظر انسان شناسان، مردان و زنان 40 ساله همچنان تا دهه ی 50 سالگی عمر خود در حال رشدند و گاهی این سن به 60 سالگی هم می رسد. البته مقدار واقعی بلندقدشدن به چندین عامل از جمله استخوان بندی ، شرایط جسمانی ، طرز ایستادن ، رژیم غذایی ، محیط و غیره بستگی دارد. بر طبق مقاله ای در ژورنال پزشکی انگلستان، تحقیقات نشان داده است که رشد می تواند بصورت پیش رس و بر اثر فشار زیاد وارده بر مراکز اپی فیز (یعنی دیسک های ستون فقرات) در ستون مهره متوقف شود. با برداشتن این فشار که با دنبال کردن برنامه ی این کتاب امکان پذیر است، رشد طبیعی را می توان تا رسیدن به سنین میانسالی زندگی ادامه داد.
با خرید کتاب استراتژی افزایش قد راه های افزایش قد تضمینی را بصورت اصولی بیاموزید.
از این که چون کوتاه قد هستید یا احساس خفت قد بکشید و دیگران را از پایین نگاه کنید  خسته شده اید؟پس تمام توان تان را برای خواندن این کتاب بگذارید،تا بتوانید به جوابی که منتظرش هستید ،برسید.
همانطور که احتمالا پیشتر تجربه کرده اید ،در جامعه ی امروزی جایی برای کوتاه قد ها وجود ندارد وگفته اند:یه مرد بزرگ (یا زن) همیشه می تونه به یک مرد کوچک(یا زن)ضربه بزند.
بلندتر شدن می تواندزندگی شمارو از بسیاری لحاظ،از فرصت های کاری بهتر گرفته تا بهتر شدنزندگی عشقی تان تغیر بدهد.این فرصتی برای پر رونق کردن زندگی تان درکنار آنهایی است که معمولا باید به دنبالشان باشید.درحالیکه دیگر لازم نیستبا حسرت به دیگران نگاه کنید و آرزو کنید که ای کاش به قد و قامت آنها بودید.
حال وقت عمل فرا رسیده است و از هم اکنون اولین گام را برداشته اید.خرید و دانلود | 5,000 تومان
نوع محصول : کتاب استراتژی افزایش قد
تعداد صفحات : 40
حجم محصول : 12.59MB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط