» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مقاله روش های مطالعه و یادگیری روش اجمالی مهدی حسنی 1397/06/26 دسته بندی : عمومی 0
مقاله روش های مطالعه و یادگیری روش اجمالی
مقاله فوق در 8 صفحه و با فرمت قابل ویرایش word تهیه و تنظیم شده است .
در این مقاله به موضوعاتی همچون : 

خواندن اجمالی

فواید خواندن اجمالی

روش خواندن اجمالی

فنون تشکیل دهنده روش خواندن اجمالی

منبع

قسمتی از متن :

مقدمه

یکی از مشغله‌های اصلی بشریت در تمام دوران، توانا ساختن نسل آینده در اداره امور خویش و سپردن میراث فرهنگی بوده است، قسمت اعظم این وظیفه در ابتدا توسط خانواده انجام می شد و همزمان با گسترش جوامع و تقسیم کار وظیفه تعلیم و تربیت به نهاد آموزش و پرورش محول شده است.

امروزه بر اثر پیشرفت روزافزون علوم و تکنولوژی و یافته های نوین روان شناسی تعلیم وتربیت، مفهوم آموزش و پرورش دگرگون شده و دامنه گسترش آن نیز افزایش یافته است. علمای تعلیم و تربیت را عقیده بر آن است بزرگترین وظیفه‌ی مدارس پرورش و توسعه‌ی قدرت تفکر و خلاقیت و توانایی ها و مهارت‌های یادگیری در کودکان است روش‌های صحیح مطالعه و درس خواندن یکی ازمسائل بحث‌انگیز در دانش‌آموز می باشد زمانی که ما نحوه مطالعه و درس خواندن دانش‌آموز را در مدرسه، منزل یا سالن مطالعه، مورد مشاهده قرار می‌دهیم، متوجه می‌شویم که تفاوت‌های زیادی در روش یادگیری و مطالعه دانش‌آموز وجود دارد.

یکی از مسایل مهم در آموزش و پرورش، مسأله پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان می‌باشد. پژوهش‌های صورت گرفته بالاترین رابطه بین استعداد تحصیلی و پیشرفت تحصیلی را نشان داده‌اند. با این حال، عوامل دیگری هم هستند که در پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان دخالت دارند (غفوری،1376).خرید و دانلود | 1,000 تومان
نوع محصول : word
تعداد صفحات : 8
حجم محصول : 36.34KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط