» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
پروژه کلاسی دستگاه‌های اطلاعاتی بانک سپه مهدی حسنی 1397/06/26 دسته بندی : عمومی 0
پروژه کلاسی دستگاه‌های اطلاعاتی بانک سپه
پروژه فوق در 6 صفحه و با فرمت قابل ویرایش word تهیه و تنظیم شده است که در ادامه برخی از عناوین این پروژه را می توانید مشاهده کنید .

سیستم اطلاعاتی تسهیلات در بانک سپه

TPS: Transactions Processing System

سیستم پردازش تراکنش

Management Information System (MIS)

سیستمهای اطلاعاتی مدیریتی:

Decision Support System (DSS)

دستگاه‌های اطلاعات پشتیبان تصمیم‌گیری

Exectutive Infermatio System (EIS)  

سیستم اطلاعات مدیریت سطوح بالای (اجرایی) 

قسمتی از متن : 

سیستم اطلاعاتی تسهیلات در بانک سپه:

تعریف سیستم اطلاعات تسهیلات: یک پایگاه داده و نرم‌افزار جامع برای فراهم کردن و یکپارچگی اطلاعات مربوط به تسهیلات یک فرد، یک شعبه و یا کل بانک در هر یک از بخش‌های کشاورزی و دامداری صنعت، خدمات، ساختمان و بازرگانی داخلی و خارجی جهت ارسال و تبادل اطلاعات جامع این فرد، شعبه و یا بانک بین شعبات و یا سایر بانک‌های دیگر می‌باشد.

این سیستم به ترتیب چارت سازمانی هیئت‌مدیره، ادارۀ تسهیلات کل، معاونین اعتباری مناطق و دوایر اعتبارات مناطق و سپس اعتبارات شعب می‌باشد.

این سیستم برای تهیه و یکپارچه نمودن اطلاعات خود با سامانه‌های کد ملی که با ثبت‌احوال لینک می‌باشد. سامانه استعلام بانک مرکزی، سامانه یونیکس شعبه در ارتباط می‌باشد.

در این سیستم هر کاربر در سطح سلسله مراتب خود شامل یک کد که معمولاً پرسنل افراد و یک رمز که می‌تواند به دلخواه کاربر و با صوت انتخاب موافق 6 عدد دو حرف و یک علامت می‌باشد را انتخاب گردد.خرید و دانلود | 1,500 تومان
نوع محصول : word
تعداد صفحات : 6
حجم محصول : 25.32KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط