» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
پروژه برنامه ریزی و طراحی کسب و کار پرورش شتر مرغ مهدی حسنی 1397/06/26 دسته بندی : طرح توجیهی 0

پروژه برنامه ریزی و طراحی کسب و کار پرورش شتر مرغ

پروژه فوق در 10 صفحه و با فرمت قابل ویرایش word تهیه و تنظیم شده است .
در ادامه میتوانید قسمتی از متن را مشاهده کنید .

قسمتی از متن :

گوشت، پوست، پر و روغن

گوشت

گوشت شترمرغ، گوشت قرمز است. طعم، بافت و رنگ گوشت شترمرغ شبيه به گوشت گاو بوده اما ميزان چربي، كالري و كلسترول آن كمتر است. به‌علاوه گوشت شترمرغ ميزان بالايي از عناصر کم‌نیاز مانند روي و منيزيم را نيز داراست. اين گوشت نياز بدن به ويتامين PP(نياسين) را تأمین كرده و نسبت به ساير گوشت‌ها مقادير بيشتري ویتامین‌های A، C، B1 و B2 دارد. همچنين ميزان گوشت به‌دست‌آمده از هر شترمرغ نيز بسيار قابل‌توجه است. يك شترمرغ 12 ماهه با وزن زنده 100 كيلوگرم، لاشه‌ای با وزن 60 كيلوگرم توليد خواهد كرد. از اين 60 كيلوگرم،21 كيلوگرم گوشت درجه‌یک (استيك و فيله) و 14 کیلوگرم گوشت درجه‌دو (گوشت لخم) و مابقي استخوان و چربي خواهد بود. اين مقادير بسته به سن، جنس و روش‌های مديريتي تغيير می‌کند.

ارزش غذايي گوشت شترمرغ 

مقايسه مواد مغذي (در 100 گرم گوشت لخم پخته‌شده)

 پوست

پوست شترمرغ يكي از مرغوب‌ترین چرم‌ها محسوب می‌شود كه گاه آن را از لحاظ كيفيت همرديف پوست كروكوديل و مار قرار می‌دهند. اين چرم را می‌توان از روي طرح برجسته فولیکول‌های شاه‌پرها و زمينه خط‌دار جذاب آن تشخيص داد. به دليل اينكه پوست شترمرغ محتوي روغن بيشتري می‌باشد، چرم آن نسبت به ترك خوردن، سفتي و خشكي مقاوم‌تر است. از هر شترمرغ، چرمي معادل 15 فوت مربع (4/1 مترمربع) به دست می‌آید كه عموماً براي کیف‌دستی، كمربند، ساک‌های مسافرتي، كفش، چكمه، روكش ميزهاي اداري و پوشش مبل استفاده می‌شود.خرید و دانلود | 1,500 تومان
نوع محصول : word
تعداد صفحات : 10
حجم محصول : 826.22KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط