» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
کتاب قله ها و دره ها مهدی قنبری 1394/07/01 دسته بندی : روانشناسی 0

بهره گرفتن از دوران خوش و سخت در زندگي و كار
قله ها و دره ها، كتابي از نويسنده معروف، دكتر اسپنسر جانسون، است كه رويارويي با دوران خوش و سخت زندگي را به تصوير مي كشد.
دره، نه تنها كنايه از دوران سخت زندگي و قله، نه تنها كنايه از دوران خوش زندگي دارد، كه نشان دهنده احساسات دروني ما و واكنش مان به اتفاقات بيروني نيز هست.
قله ها و دره ها به ما مي نماياند كه چگونه بيشتر بر قله بمانيم و چگونه زودتر از دره بيرون بياييم.
قله ها و دره ها بهم پيوسته اند، خطاهاي دوران خوش امروز، دوران سخت فردا را رقم مي زند و دانايي دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را.
باشد كه با آگاهي بيشتر، راز چگونه بر قله بودن را بيشتر دريابيم.

کتاب قله ها و دره ها نوشته آقای اسپنسر جانسون ، خالق کتاب (چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد)است .این کتاب که به شکل داستان گونه روایت شده است روش های مقابله با با سختی ها و مشکلات زندگی را بیان کرده است، چگونه کنار آمدن با ناکامی ها و استفاده از سختی ها برای رسیدن به پیروزی از مطالبی است که از این کتاب خواهید آموخت .در سرفصل های این کتاب خواهید خواند : قله ها و دره ها به هم متصلند ،اشتباهات امروز فرداهای بد را به وجود می آورند و کارهای خوب لحظه های بد امروز ،لحظه های خوب فردا را ایجاد می کنند،در صورت بدست آوردن خوبی و استفاده از آن ،دره خود را به قله تبدیل می کنید . خوبی ها همیشه در لحظات بد مخفی شده اند .در بالاترین شرایط هم امکان شکست وجود دارد . نحوه اداراه شرایط بد (دره )،تعیین کننده ی صعود به قله بعدی است و .خرید و دانلود | 3,000 تومان
نوع محصول :
تعداد صفحات :
حجم محصول : 834.41KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط